Anasayfa      E-mail     Site Hakkında  
   Ziyaretçi defterine yazın...

KUR'AN-I KERİM HATİM 3.0 PROGRAMI İÇİN HATİM SETLERİ......

   
   
 

 

 KUR'AN-I KERİM HATİM 3.0 PROGRAMINDA KULLANILACAK HATİMLERİ İNDİRİN  

 

  ÖNEMLİ NOT:
Bu Hatim Ses Paketleri sadece Hatim programlarının eski (1.0, 2.0) ve yeni (3.0) sürümleriyle çalışır. Hasenat 4 Kur'an Araştırma Programı ile çalışmaz.
Eğer programın daha önceki sürümleri (1.0 veya 2.0 sürümleri) için aşağıdaki Hatim Setlerinden birini indirdiyseniz ve kurduysanız, tekrar indirmenize veya kurmanıza gerek yoktur. Yeni sürüm Kuran Hatim 3.0 programımız, Hatim Ses paketlerini daha önce kurulmuş olduğu  klasör altından okuyabilir.
Ok ile takip özelliği Hatim Ses Paketlerinin bir özelliği değildir. Programın özelliğidir. Hatimlerin yanındaki (Ok takipli) uyarısı, hatim dinleme esnasında, o hatim ses paketinin ok ile takip edilebilir olduğunu belirtmek için yazılmıştır.
Bu sebeple yanında (Ok takipli) yazan Hatim Ses Paketlerini eğer daha önce indirdiyseniz, tekrar indirmenize gerek yoktur.
 
   
 
Hatim setlerinin yüklenmesi  (LÜTFEN DİKKATLE OKUYUN):  
  • Hatim setleri programın içinde yüklü değildir. Aşağıdaki linklerden indirmeniz ve kurmanız gerekir.
  • Programa birden fazla hatim yükleyebilir ve programın içinden seçerek dinleyebilirsiniz.
  • Hatim setleri otomatik olarak kendini yükleme ve kaldırma özelliğine sahiptir. Bunun için sizin birşey yapmanız gerekli değildir, sadece yükleyicideki yönergeyi izleyin. Hatim seti yükleneceği klasörü otomatik olarak bulur ve yükler. Eğer klasör mevcut değilse programın göreceği klasörü oluşturur ve hatim setini yükler. Tüm hatim setleri için aynı özellik geçerlidir.
  • Programlar için hazırlanan yedi adet Hatim Seti vardır. İsterseniz birini, isterseniz yedisini de indirip yükleyebilirsiniz.
  • NOT (Kullanıcıların bilgisine) : Hatim setleri indirme güçlükleri göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Bu sebeple dosya boyutunu küçültebilmek için, ses kalitesinden bir kısım ödün verilmiştir.
 
   
     
Programlarla kullanılacak hatimler. (32 - 64 kbps, 22 khz, mp3)
  Yanında (Ok takipli) yazan Hatim Ses Paketleri hatim esnasında ok ile takip edilerek okunabilir. Ok ile takip özelliği Hatim Ses Paketlerinin bir özelliği değildir. Programın özelliğidir. Hatimlerin yanındaki (Ok takipli) uyarısı, hatim dinleme esnasında, o hatim ses paketinin ok ile takip edilebilir olduğunu belirtmek için yazılmıştır. Bu sebeple yanında (Ok takipli) yazan Hatim Ses Paketlerini eğer daha önce indirdiyseniz, tekrar indirmenize gerek yoktur.  
   HATİMLER   Boyut İndirin  
   Davut Kaya Hatimi  (Ok takipli) 725 mb İndir  
   İlhan Tok Hatimi   685 mb İndir  
   Sad El Gamdi Hatimi   696 mb İndir  
   Abdussamed Hatimi (Ok takipli) 653 mb İndir  
   Husari Hatimi   569 mb İndir  
   Kabe İmamları Hatimi (Ok takipli) 715 mb İndir  
   Medine İmamları Hatimi   730 mb İndir  
         
         
 
  NOT  
 

Eğer linke tıkladığınızda indirme işlemi başlamazsa, linkin üzerine sağ tıklayarak açılan menüden Hedefi Farklı Kaydet (İngilizce: Save Target As) komutunu seçiniz. Dosyaları açmanız için bilgisayarınızda Winrar programı bulunması gerekir. Eğer Winrar programınız yoksa aşağıdaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz.

 
   Problemli linkleri lütfen bu maile bildirin...  admin@hasenat.net